Nowi reprezentanci U19, trwa turniej w Uljanowsku

0
Zdjęcie: academy.spartak.com

Wychowankowie Akademii Spartaka urodzeni w 2004 roku, którzy wcześniej byli włączeni do zespołu rezerw młodzieżowej reprezentacji Rosji, otrzymali powołanie na zgrupowanie treningowe rosyjskiej reprezentacji U-19!

Wcześniej do drużyny narodowej powołani zostali Timofiej Daniłow, Jarosław Kraszewski i Iwan Piatkin. Na Białoruś pojadą także Andriej Iszutin i Siemion Fadejew, którzy początkowo zostali włączeni do kadry rezerw.

Już jutro, 28 sierpnia rosyjska drużyna wyjedzie do Mińska, gdzie będzie trenować do 7 września. Podczas zgrupowania chłopcy rozegrają dwa mecze towarzyskie z białoruską reprezentacją U-19.

Drużyna Akademii, reprezentująca rocznik 2012 rozegrała drugi dzień meczowy turnieju Univer Cup!

Wychowankowie Spartaka wyszli zwycięsko z porannego starcia z KAMAZEM. Pomimo, że pierwsi do bramki trafili przeciwnicy, biało-czerwoni odpowiedzieli dwoma golami. Obie bramki zdobył Semen Pavlov. Druga połowa zakończyła się remisem, a drużyny wymieniały się bramkami. Na listę strzelców dla Spartaka wpisał się również Semyon Len.

„Spartak” vs „KAMAZ Naberezhnye Chelny” – 3-2 (2-1)
Bramki: Pavlov – 2, Len

Spotkanie z uczniami Szkoły Sportowej Niżnego Nowogrodu Rezerwy Olimpijskiej № 8 nie poszło tak dobrze, jak mecz z KAMAZEM. W pierwszej połowie przeciwnik Spartaka zdobył aż trzy bramki, przypieczętowując swoje zwycięstwo jeszcze jednym trafieniem po przerwie do wyniku 4-0.

„Spartak v Niżny Nowogród”: 0-4 (0-3)

Jutro, 28 sierpnia młodzi biało-czerwoni rozegrają mecze fazy grupowej z Samarą Kryliow Sowietow-2 (10:00 czasu moskiewskiego) i Uniwersytetem Uljanowskim (12:00 czasu moskiewskiego).