8.6 C
Moskwa
czwartek, 19 maja, 2022

Regulamin i zasady korzystania z serwisu

I. Wstęp

1. Serwis spartak-moskwa.pl jest nieoficjalną stroną klubu Spartak Moskwa. Stron spartak-moskwa.pl nie jest powiązana w żaden sposób z klubem Spartak Moskwa bądź jego zawodnikami. Na jego łamach przedstawiane są wyłącznie własne opinie bądź tłumaczenia oficjalnych komunikatów o klubie z różnych, uwzględnionych źródeł.

2. Niniejszy regulamin dotyczy zasad korzystania z serwisu spartak-moskwa.pl

3. Nieznajomość treści regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.

4. Ostatnia data aktualizacji regulaminu: 22.08.2021 r.

5. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptację tego regulaminu oraz polityki prywatności. Rejestracja na stronie wiąże się z akceptację regulaminu, polityki prywatności oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

6. Treść polityki prywatności dotyczącej przetwarzania i ochrony danych osobowych dostępna jest pod adresem: spartak-moskwa.pl/polityka-prywatnosci.

7. Dane osobowe dostarczane przez użytkowników są wykorzystywane w sposób zgodny z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).

8. Serwis skierowany jest do osób, które ukończyły 16 lat życia. W związku z tym Serwis zakłada, że z serwisu korzystają osoby pełnoletnie oraz osób powyżej 16 roku życia. Osoby poniżej 16 roku życia, mogą korzystać z serwisu wyłącznie za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów, które podczas rejestracji w serwisie wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych dziecka lub podopiecznego.

9. Prowadzeniem i koordynowaniem strony zajmuje się administracja. Serwis spartak-moskwa.pl nie ponosi odpowiedzialności za kreowane przez użytkowników komentarze.II. Rejestracja w serwisie

1. Korzystanie z serwisu oraz rejestracja poprzez założenie konta jest darmowe i dobrowolne.

2. Jeden użytkownik może posiadać tylko jedno konto. Wykrycie naruszeń w tym zakresie wiąże się z usunięciem kont.

3. Komentarze dodawać mogą jedynie zarejestrowani i zweryfikowani użytkownicy

4. Tworzenie nazw użytkownika zawierających słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe lub zawierające treści mogące obrazić lub znieważyć osobę lub grupę osób jest zabronione.

7.Po dokonaniu rejestracji, należy zweryfikować konto poprzez kliknięcie w link weryfikacyjny wysłany na podany adres mailowy.

8. W przypadku braku maila aktywacyjnego, prosimy o kontakt mailowy z adresu e-mail podanego przy rejestracji.

9. Niezweryfikowanie konta w ciągu 7dni od daty rejestracji może skutkować jego usunięciem.

10. Każdy zweryfikowany użytkownik ma prawo do edycji swoich danych (poza loginem) i do usunięcia konta.

11. W celu usunięcia konta należy skontaktować się z administracją strony.III. Korzystanie z serwisu

1. Zabronione jest kopiowanie, rozpowszechnianie oraz inne wykorzystanie treści ze strony, bez wiedzy i zezwolenia administracji serwisu.

2. W komentarzach i informacjach na profilu zabronione jest: - używanie wulgaryzmów (używanie znaków specjalnych np *** w celu zamaskowania danego słowa odbierane będzie jako użycie tego wulgaryzmu w pełnej jego wersji), - obrażanie osób lub grup osób, - zamieszczanie reklam i innych informacji noszące znamiona spamu,IV. Sankcje

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu grozi upomnienie, a w ostateczności zbanowanie lub usunięcie konta.

2. Użytkownicy, którzy zostaną zbanowani nie mogą pisać komentarzy.

3. W przypadku uporczywego spamu administracja może nałożyć kary bez ostrzeżenia.

4. Administracja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy Użytkowników oraz ich wpisów na shoutboxie bez uprzedzenia i bez informowania o tym fakcie.