Remis w Tule

0

Piąte spotkanie sezonu 2021/22 Spartak zakończył remisem 1:1 z Arsienałem Tuła. Wynik w 76 minucie spotkania otworzył 24-letni argentyńczyk Ezequiel Ponce, który strzałem głową pokonał bramkarza drużny z Tuły. W 82 minucie zamieszanie w polu karnym Spartaka po rzucie rożnym wykorzystał jednak Chlusewicz i doprowadził do wyrównania. Mimo prób Spartakowi nie udało się wyjść na prowadzenie i mecz zakończył się podziałem punktów.

Po zakończeniu spotkania trener czerwono-białych stwierdził, że w ich grze zabrakło zdecydowanie efektywności i agresji w ataku, a przeciwni byli dobrze przygotowani do tego spotkania. Portugalski szkoleniowiec swoją wypowiedź zakończył stwierdzeniem, iż nie uważa, że Spartak znajduje się w kryzysie, trzeba nadal ciężko pracować i on pierwszy będzie “pchał” ten zespół do przodu, jeśli tylko zawodnicy będą podzielać jego pogląd na taktykę i pomysły.

Następny mecz, do którego już przygotowują się czerwono-biali odbędzie się w czwartek 26.08.2021 o godzinie 17:30, a przeciwnikiem drużyny ze stolicy będzie Soczi. Gospodarzem spotkania będzie Spartak.